Перетворювач напруги знижуючий 15-90 на 2.5-72В, 1500Вт 50А, в корпусі, 107639



Знижувальний DC/DC перетворювач напруги 1500Вт 50A з вхідною напругою від 15 до 90 В в металевому перфорованому корпусі. Дозволяє отримати на виході регульовану напругу від 2.5 до 72 В. Регулювання проводиться за допомогою потенціометра встановленого на платі.
Також у модулі використовується схема синхронного випрямляча, яка надзвичайно ефективна, ККД досягає 95%. На платі встановлено вольтметр для відображення напруги та вентилятор для охолодження модуля (включається за 50 °C, вимикається за 40 °C).
Перетворювач оснащений захистом струму, захистом від перегріву та короткого замикання.
- Вхідна напруга: 15 – 90 В DC
- Вихідна напруга: 2.5 – 72 В DC
- Максимальний вихідний струм: 50 А
- Максимальна потужність: 1500 Вт
- Ефективність перетворення: до 95%
- Робоча частота: 80 кГц
- Розміри: 200 x 110 x 50 мм
- Вага: 685 г
Зверніть увагу! Відсутній захист від переполюсування, забороняється міняти місцями "+" та "-" на вході. Категорично заборонено підключення з переполюсуванням.
Оскільки вихідний струм не регулюється, модуль не підходить для заряджання акумуляторів. При підключенні індуктивного навантаження обов'язково використовуйте захисний діод. При тривалій роботі на високій потужності та струмах необхідно забезпечити хороше охолодження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 685г |
| Повернення або обмін | 14 днів |
| Гарантія | 30 днів |
| Розміри | 200 x 110 x 50 мм |
| Стан товару | Нове |
- Ціна: 1 970 ₴



