Вентиль для заміни золотників під тиском 1/4 та 5/16, 20 золотників, 10 ковпачків, 107490
- Готово до відправки
- Код: 107490
495 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентиль для швидкої та зручної заміни золотників під тиском у системі охолодження автомобільних кондиціонерів. Включає вентилі 1/4 і 5/16, які дозволять контролювати тиск в системі і запобігати можливим витокам охолоджуючої рідини. Також у наборі 10 ковпачків та 20 золотників. Є незамінним інструментом обслуговування автомобільного устаткування.
Досить простий у використанні:
- Щоб зняти золотник, слід:
- Витягнути шток та закрити кран на інструменті.
- Накрутіть інструмент на сервісний порт обладнання.
- Переконайтеся, що інструмент досить щільно підключений, а потім відкрити кран на інструменті.
- Вставити шток у сервісний порт та акуратно повернути хвостову ручку з'ємника. Знайти кут для з'єднання золотника та викрутити його.
- Коли золотник викручений, витягніть шток і закрити кран на інструменті. Після послабити гвинт на кінці інструменту та вийняти золотник.
- Установка нового золотника проводиться у зворотному порядку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 220г |
| Повернення або обмін | 14 днів |
| Гарантія | 30 днів |
| Матеріал | мідь, пластик |
| Стан товару | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴








